Monday, March 10, 2014

Make Up Store kingiloos



Uue nädala võtame vastu ühe väikse lugejaloosiga, mis koosneb sel korral MUS toodetest, mida ise armastan. :)

Loosi läheb:
♥ Make Up Store huuleläige ''Daffodil'' 


♥ Make Up Store Spa Soap Orange Lime 

 Make Up Store põsepuna ''Ginger'' 

Kuidas võita? 
 Ole blogi ametlik jälgija vajutades ''join this site'' blogi paremas servas või bloglovini kaudu 
 Kui sa millegipärast seda teha ei ole jõudnud siis klikka like Chelly's facebooki lehel  
 Kirjuta postise alla kommentaar oma nime ja meiliaadressiga 

Võitja selgub juba sel reedel, 14. märtsil minu facebooki lehel!


Palju loosiõnne ja järgmise postituseni!

Kelly


82 comments:

  1. Tere! :)

    Hanka Merila
    AnsuOnOluline@gmail.com

    ReplyDelete
  2. Andra Kaldmaa
    Andra.Kaldmaa11@gmail.com

    ReplyDelete
  3. Liis Kalma
    liis.kalma@gmail.com

    ReplyDelete
  4. Marili Valge, marili.valge.92@gmail.com

    ReplyDelete
  5. Maarja Liiv
    maarjaliiv95@gmail.com

    ReplyDelete
  6. Andra Pihlak
    andra.pihlak96@gmail.com

    ReplyDelete
  7. Anni Kukk
    annnni112@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Ei ole veel kasutanud Make Up Store'i kosmeetikat. Põsepuna on minu lemmiktooniga.

    siiriterasmaa@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Kõik punktid juba ammu-ammu täidetud!

    Võidu korral kingiksin MUS paki emale, kellel selle kuu lõpus sünnipäev, sünnipäevaks - ta on just ilusa põsepuna otsingutel ja see MUS-i eksemplar sobiks talle ideaalselt :)

    kadi.mottus(ät)gmail.com
    Kadi

    ReplyDelete
  10. Laura Pontus
    laurapontus@windowslive.com

    ReplyDelete
  11. Triin Pihlak
    pihlak.triin@gmail.com

    ReplyDelete
  12. Kui aus olla, siis pole ma kunagi ühtki põsepuna omanud ega kasutanud, aga viimasel ajal olen mõtelnud, et võiks proovida :) MUS tooten on kvaliteetsed ja seega oleks tore midagi nii head proovida.

    Sandra Rannastik
    sandra.rannastik@gmail.com

    ReplyDelete
  13. Kairit Koppel
    kaiks565@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Kairi Saaron
    kairi412@hotmail.com

    ReplyDelete
  15. Krista Kivissaar
    krista.kivissaar@gmail.com

    ReplyDelete
  16. Make Up Store tooted on väga mõnusad. Ise kasutan põsepuna ja küünelakki hetkel ja megarahul :D
    Kärt Sepp
    k2ty88@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Diana Vannus
    dianavannus@gmail.com

    ReplyDelete
  18. Kätlin Plakso
    katlin.plakso@gmail.com

    ReplyDelete
  19. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  20. Mery-Kristi Mõttus
    merykristi.mottus@gmail.com

    ReplyDelete
  21. Polegi siiamaani ühtegi MUS toodet katsetanud :)

    Kairi Jõemaa
    cairzu@hot.ee

    ReplyDelete
  22. Elis Laasberg
    laasbergelis3@gmail.com

    ReplyDelete
  23. Yvette Benno
    yvettebenno@hotmail.com

    ReplyDelete
  24. Moonika Lain
    dalmaatsia101@hotmail.com

    ReplyDelete
  25. Eliis Nurmetalo eliisssn@gmail.com

    ReplyDelete
  26. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  27. Anni Viirmets
    anni233@hot.ee

    ReplyDelete
  28. Anna-Liisa Soe
    annaliisa.soe@gmail.com

    ReplyDelete
  29. Helen M
    helenmaazik@gmail.com :)

    ReplyDelete
  30. Johanna Järve
    johanna.jarve.001@mail.ee

    ReplyDelete
  31. Mariann Mereküla
    maripost@hot.ee

    ReplyDelete
  32. Väga huvitav ja omapärane blogi! Mul on hea meel, et selle avastasin.
    Kaia, kaia.scrapbook@gmail.com

    ReplyDelete
  33. Maarja Kass
    kassmaarja9@hot.ee

    ReplyDelete
  34. Stefi Suvi
    stefiksks@gmail.com

    ReplyDelete
  35. Liina Lasman
    chicca_liina@hotmail.com

    ReplyDelete
  36. Katrina Ojavee
    Katrina.ojavee@gmail.com

    ReplyDelete
  37. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  38. Laura Marie
    dreamerlauraa@gmail.com

    ReplyDelete
  39. Liisbet Viira
    liisbetviira@gmail.com

    ReplyDelete
  40. Kätlin Paavel
    katlinpaavel@gmail.com

    ReplyDelete
  41. Margit Koppel
    margitkoppel@gmail.com

    ReplyDelete
  42. Margoth Plink
    margothp753@gmail.com
    Hei!Väga ahvatlev pakkumine,olen erinevate brändide põsepuna kasutanud,kuid pole veel oma lemmikut leidnud,seega mul on lootus!Päikest!

    ReplyDelete
  43. Anneli Palopson
    apalopson@gmail.com

    ReplyDelete
  44. Eleryn Tiit
    eleryn.tiit@gmail.com

    ReplyDelete
  45. Cätlin K.
    catlin.kiens@gmail.com

    ReplyDelete
  46. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  47. Meryt Malleus
    mmmeryt@gmail.com

    ReplyDelete
  48. Merili Männilaan
    merili.mannilaan@gmail.com

    ReplyDelete
  49. Epp Vaikla
    epp.vaikla@gmail.com

    ReplyDelete
  50. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  51. Karoleen Raja
    karoleenraja@gmail.com

    ReplyDelete
  52. Liivi Kull
    liivi.kull@gmail.com

    Tõeliselt armas komplekt, pole ise MUS tooteid varem kasutanud.

    ReplyDelete
  53. Liis Paeste
    liispaeste@hotmail.com

    ReplyDelete
  54. Kairit Rüütsalu
    kairit456@gmail.com

    ReplyDelete
  55. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  56. Laura Kivistik
    Laurakivistik@gmail.com

    ReplyDelete
  57. Eleriin Rätsep
    potsikudjatuubid@hotmail.com

    ReplyDelete
  58. Helen Kalmist
    helen.kalmist@gmail.com

    ReplyDelete
  59. Elisabeth Härma
    elisabethharma@gmail.com

    ReplyDelete
  60. Elise Leht
    elise.leht@gmail.com

    ReplyDelete
  61. Cädri-Ly Piller-Petrov
    cpillerpetrov@gmail.com

    ReplyDelete
  62. Riina Kranich
    pastaccas@gmail.com

    ReplyDelete
  63. Carolin Nõmmela
    carolin.nommela@gmail.com

    ReplyDelete
  64. Kristiina Kallion
    kristiina205@gmail.com

    ReplyDelete
  65. Janne Tammesalu
    tammmesalu@gmail,com

    ReplyDelete
  66. Agnes Vuntus
    agnesvuntus00@gmail.com

    ReplyDelete

TEISED POSTITUSED, MIS VÕIVAD SULLE HUVI PAKKUDA