♥ MINUST


Hei armas Lugeja !
Olen Kelly Treier ning sünnist saadik elanud Tartus. Olen lõpetanud Tartu Karlova Gümnaasiumi ning hetkel töötan. Olen pärit 7 liikmelisest perest ning meile kuulub kaunis maja Tartumaal. Mind on peaaegu terve elu pealunud ilumaailm ning silme ees on kindel soov valida edasiseks eluks sama suund. Naudin kõige muu kõrval kirjutamist, häid maitseelamusi, lugemist, laulmist, armastan kunsti ning fotograafiat.

Oli 2013 juuni algus, kui ma youtube's vlogijate imekauneid videosid vaadates mõtisklesin, et päris nii julge ma ei ole, et ise kaamera ette astuda ning ma ei oleks osanud neid klippe kuidagi töödela, aga võtsin vastu otsuse, et hakkan kirjutama ilublogi, kuid ka edasise suhtes jään avatuks. Ideest sündis seesama veebipäevik siin ning see on üks otsustest, mille üle tunnen siiani meeletut rõõmu. :)

Verivärsketele blogijatele soovitan teha asja südamega. Eelkõige panustada enda asja ja mitte teiste järgimise peale, julgust teistest erineda. Reklaam on oluline, aga hea blogi leiab endale ise lugejad.
Soovitan kirjutada, kasvõi iga päev, niipalju kui vähegi võimalik on, sest siiski teeb ainult harjutamine meistriks ning lugeda kõikvõimalikku blogile teemakohast kirjadust. See aitab  palju avardada silmaringi ning õppida tundma eriala sõnavara.
Mõtlen oma blogist kui oma elutoast. Võib kõlada veidralt, aga nii see on. Ma tahan hoida seal korda ja puhtust, ma veedan seal päevas lugematul arvul tunde ning aeg-ajalt tuleb ka mööblit ümber tõsta, et säilitada värskus ning vana tolm minema pühkida. Ikka paremuse poole. :)

Minu elu peamine eesmärk on jõuda punkti, kus tean täpselt mida tahan ning seejärel soovin saada selles, mida teen, parimaks. Südameigatsuseks on tulevikus saada heaks abikaasaks, parimaks emaks oma tulevastele lastele ning teha elukutsena tööd, mida naudin ning muidugi elada Eestis. :)

Küsimuste korral võib mulle julgesti kirjutada aadressile:
kelly.treier@gmail.com

Loodan, et Teile meeldib Chelly's ning soovin teile kõike kõige ilusamat!

KellyNo comments:

Post a Comment

TEISED POSTITUSED, MIS VÕIVAD SULLE HUVI PAKKUDA