Sunday, June 29, 2014

Make Up Store CC foundation & Reflex Cover peitekreemMõnusat nädalalõppu kõigile!
Õige ja meeldiva jumestuskreemi leidmine ei ole tihti just kergete killast. Samas muudab hea meigipõhi kogu meigi kauniks. 
Poeriiulitel olev suur valik teeb jumestuskreemi leidmise pigem keerulisemaks kui kergemaks, eriti kui ei tea, mida otsida. Mõnikord tulebki mitmeid tooteid enne proovida ja pettuda, kuni lõpuks õige toode nägu kaunistab. Kui sa ei taha siiski tervet pudelit lihtsalt proovimiseks osta siis soovitan müüalt paluda pisikest testrit, enamasti annavad nad selle hea meelega. Kusagilt internetist lugesin ükskord lahedat ütlust, et kes siis põrsast kotis ostab. :D
Ei tasu otsingutel pead norgu lasta ega alla anda. :)

Ostsin umbes aasta tagasi Make Up Store mati jumestuskreemi ja kuna see mulle ei meeldinud oma nakkuvuse ja liialt mati tulemuse tõttu siis heitsin brändi meigipõhja puudutavad tooted kõrvale.
Mõnda aega tagasi andsin uue võimaluse Make Up Store CC jumestuskreemile ning nüüd läheb mul juba teine pudel ja ma ei usu, et niipea uue jahile lähen. :)
Ostsin samast poest ka peitekreemi, mis interneti kohaselt pidi hästi katma ning mitte naerukortsukestesse crease tekitama. :)

CC foundationMa olen siiani olnud see, kes neid CC ja BB kreeme eriti ei armasta. Make Up Store CC foundation on justkui jumestuskreem, mis katab tõeliselt hästi , kuid samas on kõigi CC kreemi tunnustega. Täiuslik! :)
Minu toon on light ja see sobib mulle suurepäraselt. Toonivalik on küll kesine (fair, light, medium, tanned), kuid fair on ikka fair ja tanned on tanned, niiet usun, et kõik leiavad endale soovi korral sobiva pudelikese.

Make Up Store kõik potsikud näevad minuaervates suurepärased välja. Ma armastan seda lihtsust. Pumbaga on küll mure, et sealt on millegipärast keeruline toodet välja pigistada, kuid mulle meeldib, et korki on võimalik maha keerata ning põhja kogunenud kreem kätte saada.

Pealekandmine on ülimalt lihtne, kreem sulandub nahaga ühte ja täiuslikuks katvuseks ei kulu üldse palju toodet. Mina kasutan pealekandmiseks sponge'i, kuid sobib ka kõikide muude viiside jaoks. 


Tulemus on õrnalt kumav ja kattev, jättes nahale kerge tunde. Püsivus on koos või ilma kinnitusspreita super. Ei hakka voolama ning minu kombineeritud nahale sobib nagu valatult. Rasusemad kohad katan primeriga ja CC kreemile omaselt on toode üsnagi niisutav, seega soovitan toodet muidugi kuivale nahale. 
Usun, et primer ja kinnitussprei on selle kreemi puhul olulised, kuna üksi hakkaks kreem ilmselt nina ümbruses ja T-zone'is sulama.

Üldiselt olen Make Up Store CC kreemiga väga rahul ja toode jätab nahale mõnusa kerge tunde.
Soovitan peale kreemi pealekandmist seda kinnitada ka puudriga, vähemalt kohtades, mis kipuvad rasuseks muutuma. Hea toode suvisteks üritusteks.

Reflex cover peitekreemKa Make Up Store peitekreemides ei pidanud ma pettuma. Mulle sobib toon medium ning light, mis mediumiga segades sobib silma alustele kandmiseks.

Potsikud on väiksed (10 ml), kuid nagu CC kreemigagi, ei kulu toodet üldsegi palju, kuna selle katvus on tõepoolest hea ning toodet on mugav kätte saada.

Pealekandmine on superlihtne, selleks võib lihtsalt kasutada sõrmi, sponge'i või pintslit. Vahest peale kreemi näole kandmist, ei ole jumestuskreemi vajagi.


Tulemuseks on ülim katvus, mis ei jää tundelt raske. Sisaldab PMMA-d, seega peegeldab valgust. Loomulik tulemus, mida julgen soovitada kõigile nahatüüpidele.


Üldiselt olen Make Up Store peitekreemiga rahul. Mõnusalt kattev ja sulanduv, valgustpeegeldav kreem, mis loob hetkega nahale värske ja kauni ilme. Ainukeseks mureks võib saada see, et igapäevase kandmise puhul võib 21€ osutuda 10ml toote eest pisut kalliks. Minu teine lemmik ja kordades odavam peitekreem on Bourjois Happy Light ultra-covering concealer.

Järgmise postituseni!
Kelly

3 comments:

  1. See CC kreem hakkas huvi pakkuma küll. Olen juba pikemat aega üritanud midagi kergemat, kuid hästi katvat toodet leida. Lähen ka lähipäevil kindlasti uudistama :) Mis selle hinnaks oli?

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ja, kindlasti mine! Ma kahjuks täpset hinda ei mäleta, midagi 20 ja 30 vahel oli :)

      Delete

TEISED POSTITUSED, MIS VÕIVAD SULLE HUVI PAKKUDA