Saturday, July 19, 2014

New In

Hei!
Seekordses new in postituses on potsikuid, mida olen ammu tahtnud ning ka täiseti juhuslikke oste. :)

Kõigist toodetest proovin mõne aja pärast ka pisut lähemalt rääkida, kuid etteruttavalt võin öelda, et seekord olen tõesti kõigiga neist rahule jäänud.


Make Up Sore tri brow color
Kolme värvivalikuga kulmuvärvi palett, mida on pintsliga ülimart kerge peale kanda. Mitu värvi mõjuvad samuti loomulikumalt. Eelistan seda üle kõigi teiste, mida siiani proovinud olen.

Make Up Store glitter
Olen alati ühte korralikku glitterit tahtnud nendeks õhtusteks ülevõlli üritusteks. :)

Make Up Store blush pink reef
Ma ei ole jõudnud seda veel proovida, kuid poes nägi see tõeliselt hea välja. Vahest on mõnus pisut roosakamat jumet kanda. 


Bourjois Shine Edition nr 27
Väga mõnus värv ja läige, niisutab mõnusalt, tohutult meeldib pakend.

Elf moisturing lipstick
Tahtsin seda proovida ennekõike huvitava tooni pärast. Huulepulk meenutab olemuselt BYS pigmendirohkeid pulkasid. Minu huuled vajavad siiski pisut rohkem niisutust, kuid värv ise rokib. :)

Maybelline gelliner
Otsustasin seekord oma vana laineri vahetada geellaineri vastu ning see oli täielik win-win-win otsus - lihtne peale kanda nurgaga pintsliga. Pakendis kaasas olevat pintslit ei ole ma kordagi kasutanud. Maksab sama palju kui iga teine tavaline pulga kujul esinev lainer, kuid seda toodet jagub kõvasti kauemaks, ning see tõesti ei kulu maha. Pigem kulub mul ülmäära kaua aega selle mahasaamisele. :)

Maybelline Dream Fresh BB
Olen varem kuidagi sellest külmalt mööda kõndinud, kuigi sellest räägitakse päris palju. Olin poes kergemat suvemeiki otsimas ning otsustasin siiski ära proovida. Koos hea primeri ja kinnitusspreiga töötab väga hästi. Kerge peale kanda ning näeb loomulik välja.

Loreal Lumi Magique foundation
Vähene kokkupuude, mis mul selle tootega siiani on olnud, ei ole üldse paha olnud. Toos sai väga õige, kuid käsi sirutub siiski teiste jumestuskreemide järele. Ehk see arvamus veel muutub.

Loreal Nude Magique Blur cream
Jällegi väga hea ost. Toimib silmnähtavalt - katab poore ning aitab soovimatu punetuse vastu. Kiirete hommikute ja kuumade ilmade sõber.


Elf Makeup Mist & Set
See on mul juba kolmas pudel ning olen väga rahul. Hind on hea ning spreid jätkub mitmeks ajaks. Hoiab meigi paigal ning ei lase sellel sulama hakata.

Elf Maximum Coverage concealer
Nägin seda kordi ja kordi youtube'is ning otsustasin samal põhjusel seda ka ise proovida. Katvus on tõesti hea ja potsik üksjagu suur. Niisutajaga segades saab ka jumestuskreemina kasutada.

Elf Eyebrow Kit
Olen jällegi kuulnud mitmeid inimesi seda toodet taevani kiitmas. Esmamulje on mõnus, kuid nagu eespool mainisin on Make Up Sore'i sarnane toode siiski minu jaoks üleprahi ning seega on Elf'i oma kuidagi seisma jäänud.

Järgmise postituseni!

Kelly

2 comments:

 1. Väga head leiud!
  Jään ootama elf toodete arvustusi :)

  kkelllyblog.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Sellel Bourjoisi huulepulgal on NII ilus pakend. Ma ostaks selle toote ka ainult pakendi tõttu, kuid hea oleks sinu käest kuulda, kas on ka väärt tootega tegemist. :)

  Huulepulga fanatt Jaanika :)

  ReplyDelete

TEISED POSTITUSED, MIS VÕIVAD SULLE HUVI PAKKUDA