Tuesday, May 13, 2014

New in

Hei!
Seekord pole tegu pikajutu postitusega, kuid minu meel on ülimalt rõõmus, et see postitus just sellise sisuga valminud on, kuna see  sisaldab mitmeid asju, mille järgi oma käsi juba ammu olen sirutanud.

Siin on mõned kaua-kaua-kaua läbimõeldud ostud. Ma ise olen nii elevil - nagu jõulud! (Loodan, et ilm samasuguseks ei muutu.) :)

The Balm Time Balm face primer

The Balm´i tooted võluvad mind juba oma pilkupüüdva välimusega. Ausaltöeldes ei oleks ma ilmselt ka selle primeri vastu nii suurt huvi tundnud kui see potsik ei oleks nii roosa ja armas. :)
Lugesin primeri kohta palju erinevaid arvamusi, seega ootan põnevusega selle proovimist.Diorskin Forever Flawless Perfection jumestuskreem (25 SPF)

Jällegi kauaoodatud ost. Ülekaalukad ülistuspostitused sellest luksuslikust tootest süstisid ka minusse soovi Diori jumestuskreemidega tutvust teha. 
Olen seda tegelikult nüüd ju juba rohkem kui korra proovinud ning üldine mulje on kiiduväärt. :) Ilmselt ei leia toode kohta minu everyday meigikotis, kuna hind paneb siiski teist korda mõtlema, kuid jagan kindlasti huvitunutele  ka hilisemaid ning täpsemaid muljeid.Real Techniques jumestuspintslid 

Pintslid ja sponge´id on minu jaoks midagi olulist. Muidugi näevad nad ka head välja. ;) Mis kasu on investeerimisest kosmeetikasse, kui see ei näe peale kandes hinnast hoolimata hea välja? :) 

Real Techniques pintsleid ei pea ilmselt kellelegi tutvustama. Need vilguvad mitmete nimekate jumestajate ja ilugurude sõrmede vahel.
Esmalt ostsin neli pintslit ühe komplektina ning hiljem hakkasin ka sarnasest puudripintslist puudust tundma. Ma ei usu, et niipea veel mõne pintsli endale muretsen, kuna tegu on ülimalt universaalsete ja kvaliteetsete toodetega, kuid esmamulje põhjal jäävad vanad olijad mõneks ajaks riiuli sügavamasse nurka. :)(vasakult-paremale ja ülevalt-alla)
Puudripintsel
Jumestuskreemi pintsel
Tolmpuudri pintsel
Universaalne pintsel (contour)
Peite ja huule pintsel


Maybelline Master Precise lainer
Kannan sama lainerit truult juba aastaid ning ei plaani niipea vahetada. :)


Garnier Fructis Big Volume juuksevaht/ Schwarzkopf Got2b volumania juukselakk
Juuksevahud on kiiretel hommikutel kiharatesse puutuvas asendamatud. :) Ma pole üldiselt Garnier´i fänn, kuid otsustasin seekord mugavusstsoonist välja astuda. 
Sama ei saa öelda aga soengute viimistluse kohta, kus teeb endiselt oma töö ära supermõnusalt lõhnav Got2b volumania juukselakk. :)

Bourjois 123 Perfect CC Eye Cream peitepulk

Bourjois toodete paadunud austajana oli see toode minu esimeste valikute seas peitepulka otsides. Suveks on CC tooted mõnusalt kerged ja välja näeb see samuti hea. :)


Joik sära andev kehakreem magusmandli õliga

Iga suve must-have! Särav ja pilkupüüdev niisutatud nahk. Võiks arvata, et magus lõhnhakkab aja peale ninale vastu, kuid see muutub iga kasutuskorraga ja tühjaks pumbatud pudeliga üha atraktiivsemaks. :)


Just sellist kotti olen juba ammu endale jahtinud. Half-price muutis selle ostu muidugi veelgi meeldivamaks. :)

Jään nüüd huviga ilusaid ilmu ootama! :)

Eelmine kord jäi mul avaldamata ka Vestige Verdant loosi võitja. Ma ei tea, kuidas see mul ununeda sai, kuid võitjaks KERTU MÄNDMETS!

Järgmise postituseni,
Kelly

3 comments:

  1. Vauu, nii ilusad pildid ja vinge kott. Jumestuskreemi kohta tahaks kindlasti rohkem lugeda. Ilus blogi, millega sa oma pilte töötled?

    ReplyDelete
  2. Mina tahaks ka väga nii mõnegi toote kohta hiljem arvustust lugeda! :)

    ReplyDelete
  3. Diorskin Forever Flawless Perfection jumestuskreem on üks minu lemmikuid. See katab nahka hästi ja ma sain sellega kohe sõbraks. Teine suur lemmik on mul Maybelline`i Masterpeace, millega saab kiiresti veatu lainerijoone tõmmata. Bourjois 123 Perfect CC Eye Cream peitepulka tahan nüüd proovida :)

    ReplyDelete

TEISED POSTITUSED, MIS VÕIVAD SULLE HUVI PAKKUDA