Monday, August 25, 2014

Concealer talk: Elf, MAC, Make Up Store
Vaatamata sellele, et riidekapis võib olla 12 paari teksapükse saavad ühtedest ikkagi need lemmikud,
                                                         millega enim jalgu kaetakse. 
Olen õnnistatud kogunisti kolme läbi aegade lemmiku peitekreemiga kõigi teiste seast, milledest tänases postituses pisut pikemalt räägin. :)

Liigagi harva olen kohanud rõõmuhõiset, et keegi on oma näonahaga rahul ning ei sooviks selle juures midagi muuta. Klaari või veel klaarimat jumet soovib ilmselt igaüks, niiet kõik need veel rohkem õnnistatud neiud-naised-härrad, kes seesugust omavad, olge väga tänulikud. :) 
Mina võitlen tumedate silmarõngastega, mis jätavad näole mulje justkui oleks seljataga magamata öö või poleks 3 päeva korralikult söönud. Niisiis on minu hea-katva-kerge-püsiva peitekreemi otsingud kestnud päris pikka aega.MAC pro longwear peitekreem

Mõnda aega tagasi käisin Tallinnas ning oma piiratud ajalimiidi sisse mahutasin ühe Kaubamaja poeskäigu, mis lõppes selle ning paari teise toote ostmisega. Tavaliselt teen enne seesugust ostu internetis toote kohta väikse eeluurimise, kuid Mac pro longweari kohta olen näinud rohkem kui küll ümmardus-kummardus videoid, mida ehk isegi oled kohanud. :)

Tavaliselt näen sülega vaeva, et leida toon, mis sulanduks mu näonahaga - segan mitut kreemi kokku ja enne ostmist pean lugematul arvul tooteid proovima. Seepärast olin poe meigitoolis istudes üsnagi üllatunud kui kreem mu jume ja jumestuskreemiga (Make Up Store CC) väga hästi ühte läks (NC25). Juhuu! :)

Tulemus jääb primeriga väga kestev, näoilme värskem ja iluvead saavad kaetud. Toodet kulub väga minimaalselt ning armastan seda peale kanda meigikäsnaga või soojade sõrmedega. Mac peitekreem on konsistentsilt üsna paks, kuid tulemus jääb loomulik ja laia toonivaliku seast leiab igaüks endale sobiva.

E.l.f. Maximum Coverage peitekreem / õlivaba

Tellisin kreemi koos teiste E.l.f. toodetega brändi kodulehelelt. Üllatavalt kiirelt jõudis pakike koos selle pisikesega minuni. :)

Jällegi olin pisut toote kohta varem lugenud-vaadanud-uurinud. Praegu kasutan seda kreemi rohkem highlightimiseks, kuna toon on suveks pisut hele ja veidi roosakas.

Hinna ka kvaliteedi suhe on mõnusasti paigas ning vahel kasutan toodet niisutajaga segatuna jumestuskreemi asemel. Potsik näeb lahe välja ning 20 milliliitrit jagub ikka üsna mitmeks ajaks. :)

Tulemus on mõnus, kreemjas, sulandub väga kergelt - lihtne peale kanda.
Sobib kõigi nahatüüpidega ning on üsna paks, kuid MAC'i kreemist siiski pisut tekstuurilt kergem. 
Maximum coverage kohta ma pead päris pakule ei paneks, selles vallas eelistan ma vist ikkagi MAC'i toodet rohkem.
Siiski....suurepärane toode, kui otsida midagi toekavama katvusega jaalla 5 euro, sest just selle hinnaga on võimalik potsikut tellida SIIT. :)

Make Up Store cover reflex peitekreem

Make Up Store peitekreemist olen ka varem pisut rääkinud. Mulle sobib toon medium ning light kontuurimiseks.


Potsikud on väiksed, kuid toodet ei kulu üldsegi palju, kuna selle katvus on tõepoolest hea ning toodet on potsikukesest mugav pigistaga..

Pealekandmine on superlihtne, selleks võib lihtsalt kasutada sõrmi, sponge'i või pintslit. Vahest peale niisutust näole kandmiseks, ei ole jumestuskreemi vajagi.

Kreem ise on üsna runny, kuid tulemuseks on ülim katvus, mis ei jää tundelt raske. Sisaldab PMMA-d, seega peegeldab valgust ja jätab loomuliku mulje. 

Mõnusalt kattev ja sulanduv, valgustpeegeldav kreem, mis loob hetkega nahale värske ja kauni ilme. Ainukeseks mureks võib saada see, et igapäevase kandmise puhul võib 21€ osutuda 10ml toote eest pisut kalliks, kuid see sobib superhästi näiteks fotomeigile. :)Nagu näha on toonid väga erinevad.
Make Up Store  tõstab superhästi esile põsesarnasid ja muid näojooni, mida soovitakse rõhutada.. Kõige-kõige rohkem olen kasutanud MAC pro longwear'i, mis tuleb hästi toime kõigi muredega, mis talle ette söötnud olen. :)


Praegu minupoolt kõik!

Järgmise postituseni,
Kelly


4 comments:

 1. Ma olen nii kaua mõelnud kas soetada omale MAC pro longwear peitekreem või mitte, aga nüüd mulle tundub, et peab ikka ära proovima.. :) Kas sa mäletad kui palju see Tallinnas maksis?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Usun, et sa jääksid rahule. Ma hullult üritasin meelde tuletada, aga kui ma ei eksi siis oli 18€ . :)

   Delete
 2. Kas MACi peitekreemi ostes valisid tooni koos konsultandi abiga või ise? Mulle tundub, et olen mitu korda sattunud sellisel õnnetul ajal Tallinna Kaubamajja, kus ühtegi konsultanti pole läheduses olnud ja ise ma endale tooni valida ei suutnud :/ Ja mis toonis sul see E.l.f. Maximum Coverage peitekreem on? Tellisin ka hiljuti sealt mõned tooted, muuhulgas selle sama peitekreemi. Loodan, et ma enda tooniga väga mööda ei pannud, kuna pooled tooted olid juba otsas ja valisin nende hulgast sobivama, mis alles olid :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Õnneks oli üks tore konsultant just parasjagu poes, kui kreemi valisin ja temaga proovisime sealsamas erinevaid toone. :) Üksi oleks jah keeruline olnud ma kujutan ette.

   E.l.f. on minul toonis porcelain ja sobib minu üsnagi heleda näoga hästi. :)

   Delete

TEISED POSTITUSED, MIS VÕIVAD SULLE HUVI PAKKUDA