Monday, June 10, 2013

Hakuna MatataHeihei !


Jälle paar päevakest mööda läinud ja palju juhtunud..

Üleeile oli mõnus vaikne päev. Läksime  randa võrku mängima ja käisime ujumas, niihea oli. Sain vist mingi päiksepiste ka sealt, sest hull peavalu oli pärast. Veel hljem käisime Rolandi ema ja vanaemaga kinos Gatsby'd vaatamas. See on reaalselt kõige kurvem film, mida ma näinud olen, aga samas üks parimatest. Nii ilus ja väga sisutihe film. Soovitan täiega kes veel näinud pole.

Eile magasime vingelt sisse. Pidime hommikul kell 9 ärkama , et kogudusse jüuda, aga magasime mingi poolteist tundi sisse ja jooksime täiega bussile ja hiljem teisele bussile ka. :) Vähemalt jõudsime. Tomi jutlus oli nii hea ja nii julgustav ning tugevasti puudutav. Jõudsime mingi kolmest koju ja õhtul läksime jalutama, korraks poest läbi ning siis  poistega jalkat mängima võinoh nemad mängisid :)
Kaotasin eile oma telefoni ka ära kui õhtul Rolandiga Selverisse tahtsime minna. Tegime teepeal pilte ja Rolli ''toetas'' korraks mu telefoni maha ning sinna see jäigi. :) Mingi mees leidis selle ja siis me kõndisime sellele järgi. Selveris oli ka elektrikatkestus ja lõunakasse me ka enam pärast ei jõudnud , sest kell oli liiga palju . Just sellel päeval otsustasin ma panna oma uued kingad jalga, et need aktuseks sisse kõndida ja pärast olid mu jalad verised ja villis. Kõnnitud tee oli nii palju pikem kui me alguses plaaninud olime ja ma ei suutnud enam nendega kõndida ning Roland andis mulle oma jalanõud ja kõndis paljajalu koju. Mul pole kunagi nii palju ville olnud, aga vähemalt oli seiklusterohke õhtu. :)

Täna hommikul läksime kooli õpetajate jutte kaheteistkümnendikest filmima, aga mitte keegi polnud valmis niiet peame homme tagasi minema. Läksime pärast korraks Rolandiga Rimmi. Seal oli mingi
koolis
meigiasjade soodukas ja sain endale lõpuks kuldse lauvärvi, mida olen täiega endale tahtnud ja ka uus peitepulk leidis minuni sealt tee... :) Vaatasime kodus Hancocki ja kuna ilm oli täna nii halb siis läksime Eriku, Kaspari, Arturi ja Ingridiga Lõunaka piljardisse. Enne piljardit käisime korraks Rimist läbi ja Roland ostis mulle ilusa punase lip lineri. Täiega tahtsin seda endale, sest see on paljupalju püsivam kui ükski huulepulk ning nüüd saan ma lõpuks pruuni ja punasega valvet lipsi teha ning kes ei teaks, et punane huulevärv teeb naeratuse valgemaks. :D Läskime teiste juurde ja poisid mängisid piljardiy ning me Ingridiga jalutasime poodides veidi ringi ning kaheksast õhtul saime sama seltskonnaga + Karli ja Samueliga Tamme kooli staadionil kokku, et kossu mängida. Mõnus oli olla, aga vihma hakkas sadama ja Sam viskas meid koju ära. Samueli pall jäi tedmata kadunuks ning Roland käis sellel statal vihmaga järel. Mingi tüüp oli sellega seal mänginud, aga ta sai selle ilusti tagasi ja Sam oli väga tänulik. :)


Tänase päeva lemmikost - Loreal'i infaillible lip liner (711invincible red)
Homme tahan kindlalt võrku minna ja kooli peame filmima ka minema. Loodan südamest, et homme on ilusam ilm kui täna ja soovin, et teil kõigil oleks ikka super nädal!

Yours sincerely, Kelly <3


No comments:

Post a Comment

TEISED POSTITUSED, MIS VÕIVAD SULLE HUVI PAKKUDA