Tuesday, June 4, 2013

5 imelist kuud

Hei lugejad ! :)

Jälle on paar hektilist päeva möödas ning nüüd istun jälle rahulikult maha , et puhata ja aega nautida.

Laupäev oli vinge. Jäin Rolandi poole ja pühapäeval käisime koguduses. Mõnus oli. Peale seda läksime õe ja Rolandiga pooodi ning siis linna ja meie Rolandiga hiljem tema poole. Läksime Laululava juurde randa võrku mängima koos teistega ja ma olin juba ära unustanud howmuch ma võrpalli armastan . :) Jõudsime peale seitset umbes koju ja tahtsime allnighterit teha, aga see lõppes ikka  nii nagu alati. :D

Roland praktikal :) 
Esmaspäeva hommikul pidin kooli minema ajalugu tegema ning Roland läks veidi peale mind praktikale, kuskile kaikasse on seal siiani. Tagasi tuleb ta seitsmendal. Me pole ta äraminekust saati tegelikult peaaegu
rääkida saanud, sest alati kui tal on aega siis olen mina eemal ja vastupidi niiet ilmselt kui ta atagasi tuleb siis läheb suurematsorti lobisemiseks. :) Enivei tegin oma ajaloo ära kella kümnest, 12:00 läksin matasse ja mul on nii hea meel , et matemaatika õpetaja seeekord ikka õpetab ka korralikult. Nüüd saan alles aru mida me terve aasta teinud oleme . :) kell 15:00 oli meil klassikoosolek, kus meid oli 7 terve klassi peale ja rääkisime 12-nda lõpupeost ja saime täitsa palju asju paika ka. Rääkisime Samiga, ta kutsus enda poole. Käisin ruttu Rolandi poolt läbi ja tõin endale mõned asjad. Rolandi emme andis mulle shokolaadi ja mingi tunni pärast olin Lillekate pool. Käisime ujumas ja õhtul tegime võrku , üks vend pani mulle seal kogemata küünarnukiga näkku. Ma olin nii kindel , et järgmisel päeval olen sinise silmaga, aga imesid juhtub :) Õhtul üritasime Samiga biod õppida , aga vaatasime Grillchilli pilte ja naerda saime korralikult :D Niiet bioloogiast siiski midagi väga välja ei tulnud. Õhtul käisime veel korra ujumas, aga siis oli juba nii külm , et jooksime tagasi täiega. :)


Täna hommikul pidime varem ärkama, sest me ei suutnud ju eile normaalselt ära õppida. Rihet ütles mulle eile , et kell 11 saab biod minna tegeme ja kell 12 oleks meil alganud matemaatika. Läksime siis õigeks ajaks kohale, aga siis tuli välja, et ikkagi kell 12 algab bio. Ma oleks hommikul TUND AEGA saanud kauem magada ! Mõtlesime, et ok, meil on tund aega nüüd aega ja teadsime , et Joonatanil on ka mata ja sõitsime talle kooli juurde . Tüüp ei võtnud telefoni kordagi vastu, täiega helistasime, Sam saatis sõnumi ja siis helistas Krissile, et äkki tema teab midagi - Joonatan oli telefoni koju jätnud. Olime juba mingi pool tuni ootanud ja hakkasime kooli tagasi sõitma, käisime enne rimist läbi. Seaal nägime Sveni ka. Ta läks ka matesse. Koolis tegime oma bio megasuperhüpedüübernõmeda töö ära ja jõudsin isegi veidiks matasse ka. Meid on seal isegi päris palju.

Pärast kooli läksime Sami poole ja siis emajõe äärde Joonatani , Matu, Sami ja Heleeniga. Vesi oli nii mõnus külm. Agh, niihea. :) Peesitasime pisut ja mingi kutt pani mulle õrnalt palliga vastu pead kui ma päikest võtsin. Täiega palju rahvast oli rannas nagu alati ja me ei viitsind väga kaua olla ka. Mattias ajas ka mu oma lollitamistega lõpuks täitsa kurjaks. Läksime koju tagasi ja pärast viskas Sam mu bussipeale ära ja tulingi koju. :) Teepeal helistas Roland mulle, aga mul oli ii raske kott, et ma ei jõudnud kaua temaga rääkida. Koristasin toa ära ja toppisin mingid pusad ja muu siukse talvekraami kastidesse. Varsti hakkan õppima ja lähen räägin emmega ka veel pisut, ta istub koguaeg telefoni otsas niiet suht raske on temaga aega leida. :)

Roland tule ruttu tagasi juba !

Yours sincerely. Kelly <3

No comments:

Post a Comment

TEISED POSTITUSED, MIS VÕIVAD SULLE HUVI PAKKUDA