Tuesday, June 11, 2013

Mõned lihtsad ja olulised teadmised igapäevaseks kasutamiseks :)1. Hoia oma väljakeeratavaid huule- ja silmapliiatseid külmkapis, et need ära ei murduks ning kuuma päiksesära käes sulama ei hakkaks.

2. Kui su küünelakk hakkab kuivama, siis sega seda lihtsalt läbipaistva pealislakiga ja su lakk saab uue läike ning elu + lihtne moodus kuidas saada uut küünevärvi - sega oma lemmik lauvärv läbipaistva lakiga ning saad särtsaka küünelaki ja ära karda eksperimenteerida :) 

3. Jumestuskreemi peale kandes pane seda ka huultele siis jääb huulevärv, -läige või -pliiats paremini peale ning ei kulu nii kergelt maha. (ps: enne jumestuskreemi näole kandmist kanna seda käele, et see soojeneks ning sulanduks näole ühtlasemalt)

4. Sinistele silmadele sobivad kõigeparemini oranzika tooniga lauvärvid kuna oranz on sinise vastand. Oranz paneb sinised silmad rohkem välja paistma. Lauvärv ei pea muidugi olema oranz, aga sellel võiks olla seda värvi alatoonid nagu kuldne, aprikoos või virsku toon.
Roheliste silmade jaoks on täiuslik punane, mis muidugi ei tähenda, et ma endale kirsitooni laugudele paneks, aga jällegi aitab punane alatoon nagu sügav ploom või vein rõhutada ilusaid rohelisi silmi. :) Mul endal on samblarohelised silmad ja igaasugune  punane sobib täiuslikult niiet don't põe proovida. 
Last but not least on pruunide silmade parimad sõbrad kõik neutraalsed värvid kuid kõige paremini töötavad sinine ja lilla.

5. Säästa veidi raha ja osta endale vajalikud meigitarvikud ja -pintslid, sest need on sama olulisd kui kõik muud asjad ning aitavad täiusliku lõpptulemuse saavutamisel palju kaasa. Kui sa tahad head meiki, kasuta õigeid pintsleid ja tooteid. :)

6. Kui su lemmikripsmedušš hakkab kuivama siis lisa sellele lihtsalt paar tilka vett juurde. ;)

7. Jumestuskreemi käsnaga peale kandes saad raskema katvuse kui sõrmedega. Mis iganes viis sulle meeldib, lõpeta alati meik sõrmedega nägu tupsutades, nii saad anda täieliku viimistluse - kui sõrmede
naturaalsed õlid saavad kokku jumestuskreemiga jätab see loomulikuma tulemuse.

8. Minu täielik lemmik - kookosõli. See on täiuslik toiduks, juustele ja Nahale. Kookosõli niisutab nahka, ideaalne peale päiksepõletust, ennetab kortse ja toimib akne vastu.

9. Kanna vajalikele kohtadele peitepulka peale jumestuskreemi, mitte enne, sest tihti peale jumestuskreemi kasutamist saavad paljud kohad piisavalt tähelepanu ja peitepulk on lihtsalt liigne kogus meiki näol.

10. Kasuta huulepliiatsit, see annab julge kontuuri huultele ning püsib kauem kui tavaline huuleläige. In the end of the day on kõik inimesed ilusad ja alati tuleb meeles pidada, et kui sa oled leidnud oma stiili ja sa tead, mis sulle sobib siis ei tohi  lasta teistel endale vastupidist väita. Me oleme kõik Jumala imeline looming. :)

 Kelly <3

No comments:

Post a Comment

TEISED POSTITUSED, MIS VÕIVAD SULLE HUVI PAKKUDA