Saturday, June 29, 2013

RAAMAT: Kuidas olla jumalik

Hei armsad!

Tutvustan teile moelooja Caroline Cox'i raamatut KUIDAS OLLA JUMALIK. Mu poiss-sõber kinkis mulle selle sõbrapäevaks, kuid olin selle vahepeal täielikult unustanud ning alles nüüd lõpetasin täielikult selle lugemise. :)
Raamat on armsate roosade kaante ja glamuurse sisuga, mis kaunistab igat raamaturiiulit. Stiilne ja lihtne kujundus teevad lugemise tõeliselt lihtsaks ja meeldivaks - palju pilte, roosa järjehoidja, kergesti jälgitav ülesehitus ning see mõnus raamatulõhn, mis nende paksude kaante vahelt tuleb.. mm. Suurepärane teos, mida teetassi kõrval või vannis nautida. Samuti on see raamat igati sobilik ühte veel roosamasse kingikotti. :) 

Selles teoses räägitakse tõelistest glamuuritaridest nagu Brigitte Bardot, Angelina Jolie ja Marilyn Monroe. Sisust leiab palju nõuandeid kuidas olla täiuslik glamuuritar ning ära tunda võltskäekotti. Raamat meenutab pisut mahukamat naisteajakirja väljaannet. Ilmselt oleks see eriti oluline lugemine neile naistele, kes tegelevad igapäevaselt paljude inimestega ja on suure avaliku tähelepanu all. KUIDAS OLLA JUMALIK sisaldab mõtlemapanevaid mõtteteri, mille peal tasuks pikemaks mõtiskluseks peatuda. Kindlasti pole see raamat, mida kiiruga läbi vuristada. Jagan teiega paar mõtet sellest raamatust, mille ära märkisin:
Glamuur ei ole vaid paljastavad õhtukleidid ja kaunis välimus. Veetlev võid sa välja näha ka teksades. 
Usalda oma instinkti, ära küsi teistelt naistelt kuidas riietuda.
Asi ei ole selles, mida sa räägid - loeb ka see, kuidas sa seda teed.
Naine, kes näeb õnnelik välja, tõmbab teisi juba instinktiivselt enda poole.
Istu peegli ees, kõik tuled sisse lülitatud - kui sinu jumestus näeb siin hea välja, näeb see hea välja igalpool!


Muidugi leidsin sellest raamaust palju totrusi, mis mulle ei meeldinud - rõhutatakse palju võltsi ning ''ära paljasta jalgu ja rindu samal ajal'', ''kuidas välja näha nagu Marilyn'' ja baariflirt ei ole väga minu stiil kuid ilmselt leidub naisi, kes võiksid siit nii mõnegi asja meelde jätta. Minu jaoks on see raamat veidi liiga üle võlli. Mõned asjad tundusid mulle isegi kohati tobedad. Näiteks, et sa ei tohiks kunagi deitida jalgpalluriga ja sul  ei ole lubatud juua kunagi purgist ega pudelist, tõeline naine joob alati oliiviga klaasist. :)

Väikse huumoriga on siia põimitud lugusid staaridest vanasti ja praegu kuid selle päikse all ei olnud aga midagi üllatavalt uut. KUIDAS OLLA JUMALIK on siiski hellitav ja meeltlahutav raamat, mis on piisavalt täis ilunippe ja -trikke, et olla väärt sinu aega. :) 

Raamatu eelvaadet saad sirvida SIIT ning 12 EUR eest osta SIIT või kiiresti tegutsedes 3 EUR eest Buduaarist tellida.


Lõpetuseks üks väike mõte raamatu esimestelt lehekülgedelt:


1 comment:

  1. Lovely blog you have! New follower here!

    xx, Gina

    http://www.lipglossonmylatte.com/

    ReplyDelete

TEISED POSTITUSED, MIS VÕIVAD SULLE HUVI PAKKUDA